Mobilna Wulkanizacja, serwis opon – Gdynia

W niespodziewanym momencie opona w Twoim aucie została uszkodzona? Nasz mobilny serwis opon (Gdynia) przychodzi z pomocą! Doskonale zdajemy sobie sprawę jak stresujący może to być moment dla kierowcy. Jeżeli znajdujesz się aktualnie na trasie bądź po prostu nie chcesz czekać godzinami w kolejkach w punktach wulkanizacji, skorzystaj z oferowanej przez naszą firmę usługę mobilnej wulkanizacji w Gdyni.

Mobilna wulkanizacja Gdynia

Mobilny serwis opon w Gdyni jest dostępny codziennie! Pomożemy Ci niezależnie od pory dnia czy nocy. Służymy profesjonalną pomocą przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Skontaktuj się z nami a my dojedziemy na miejsce zdarzenia i sprawnie usuniemy usterkę. Obszar naszego działania obejmuje okolice Gdyni, Gdańska, Sopotu, a także trasę autostrady A1. Serwisujemy samochody osobowe, ciężarowe, autokary czy naczepy. Pomożemy Ci w przypadku uszkodzenia opony w maszynach przemysłowych i budowlanych, takich jak np. dźwig szybkobieżny, walec drogowy, koparka czy ładowarka. Zajmujemy się także serwisowaniem i usuwaniem awarii w przypadku maszyn rolniczych.

Mobilny serwis opon w Gdyni

Po przyjeździe do wskazanego miejsca dokładnie obejrzymy auto i dokonamy tam wymiany bądź naprawy uszkodzonej opony. Auta serwisowe, którymi dysponujemy w ramach mobilnej wulkanizacji w Gdyni wyposażone są we wszystkie niezbędne narzędzia i urządzenia, które umożliwiają nam wykonywanie kompleksowych napraw poza warsztatem. Posiadamy także maszynę do pogłębiania bieżnika opon w samochodach ciężarowych. W trakcie jednego przejazdu do miejsca zdarzenia możemy dokonać przeglądu więcej niż jednego auta. Oprócz wymiany bądź naprawy uszkodzonych opon zajmujemy się także innymi usługami wulkanizacyjnymi np. prostowaniem felg czy bieżnikowaniem opon. Mobilny serwis opon w Gdyni tworzymy jako zespół profesjonalistów, którzy zajmują się wulkanizacją od wielu lat. Doświadczenie nauczyło nas radzić sobie z wszelkimi problemami nawet w najtrudniejszych warunkach. Cechuje nas rzetelność i dokładność podczas wykonywania napraw. Jeśli potrzebujesz mobilnej wulkanizacji w Gdyni, zapraszamy do kontaktu!